Rozgrywki fazy finałowej Lotto Ekstraklasy wkraczają w decydującą fazę.

Rezultaty najbliższych meczów w Lotto Ekstraklasie rozstrzygną, która z drużyn sięgnie po mistrzostwo Polski.

W gronie walczących o ligowe trofeum jest Lechia Gdańsk, która w niedzielę 14 maja o 15.30 zmierzy się z Koroną Kielce, a w środę 17 maja o 18 zagra z Jagiellonią Białystok.

Historia spotkań z Koroną Kielce

Na obu spotkaniach na Stadionie Energa Gdańsk nie może Ciebie zabraknąć.

Bilety na oba mecze dostępne są w Internecie na stronie bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w FanStore Lechia New Balance i pozostałych stacjonarnych punktach sprzedaży. Wspomóż Biało-Zielonych #WDrodzeNaSzczyt i pamiętaj, że wszyscy jesteśmy Lechistami!

Fani Lechii Gdańsk wierzą w zwycięstwa czego dowodem jest chociażby jeden z listów jaki do nas trafił napisany przez wieloletniego kibica Pana Karola:

Walczę z ciężką chorobą (rakiem żołądka). Marzeniem moim byłoby dożyć Mistrzostwa Polski. Czekam na to od 1947 roku. Proszę przekazać to zawodnikom mojego ukochanego klubu. Niech spełnią moje marzenie. Będę im super wdzięczny i serdecznie życzę im tego. ps. oglądam każdy mecz w telewizji.

Źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora