W ubiegłym tygodniu wystartowaliśmy z nową wersją portalu Lechia.net [BETA 2012]. Cały czas pracujemy nad usprawnieniem strony.

Pomimo ogromu pracy włożonej w zbudowanie serwisu praktycznie od nowa zdajemy sobie sprawę, że po pierwsze nadal jest wiele błędów a po drugie część osób może się nie podobać nasz nowy wygląd.

Dlatego też dla wszystkich, którzy mają jakiekolwiek zapytania założyliśmy wątek na forum. Tam piszcie, zgłaszajcie problemy. My sukcesywnie będziemy je rozwiązywać.

Podyskutuj na forum o nowej wersji Lechia.net

Niestety z częścią problemów nie poradzimy sobie bez Waszej pomocy. Dlatego jeżeli znacie się na CMSach, Joomli, php, zarządzaniu portalami, optymalizacji stron czy innych kwestiach związanych z prowadzeniem portali pomóżcie nam.

Mile widziana jest wszelka pomoc czy to doraźna czy stała. Niestety nasze grono redakcyjne jest bardzo skromne i brakuje nam osób bieglych w kwestiach graficzno/informatycznych.

Wśród Was są też zapewne osoby, które prowadzą swoje mniejsze lub większe biznesy. Zachęcamy do reklamowania się u nas. Serwis taki jak nasz, jedynie dzięki zyskowi z reklam może funkcjonować a mało kto zdaje sobie sprawę jak wysoki jest koszt utrzymania takiego serwisu.

Reklamując się w Lechia.net dotrzecie do tysięcy kibiców Lechii a z drugiej strony pomożecie nam dalej funkcjonować i miejmy nadzieję, rozwijać się.

Piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.