Już jutro o godzinie 16:00 na PGE Narodowym Lechia Gdańsk zmierzy się z Jagiellonią Białystok o trofeum Totolotek Pucharu Polski. Jakie szanse na wygraną mają podopieczni Piotra Stokowca według Totolotka, sponsora naszej drużyny oraz rozgrywek Pucharu Polski?

Lechia mierzyła się z Jagiellonią dwukrotnie w tym sezonie. Dwa razy to właśnie „Biało-Zieloni” cieszyli się ze zwycięstwa. Analitycy Totolotka większe szanse na wygraną dają Lechii. Kurs na nasze zwycięstwo wynosi 2,65. Kurs na wygraną Jagiellonii to 2,90. Remis w regulaminowym czasie gry dla bukmacherów jest najmniej prawdopodobny. Kurs wynosi 3,15.

Podobnego zdania są klienci zakładów bukmacherskich. Aż 54% graczy Totolotka typuje wygraną „Biało-Zielonych”. W sukces „Jagi” wierzy tylko 30% graczy.

Belka kursy Lechia Net 600 x 60 puchar

Stawką w jutrzejszym meczu jest nie tylko trofeum, ale także awans do eliminacji Ligii Europy. Lechia wciąż liczy się w grze o Mistrzostwo Polski. Dla Jagiellonii jest to mecz sezonu, który może zagwarantować im rozgrywki europejskie dlatego spodziewamy się zaciętej gry, w której zawodnicy nie będą odstawiać nóg od piłki. Zacięta gra to faule i żółte kartki.

Ile zobaczymy żółtych kartek w meczu?

Zobaczymy ich w meczu powyżej 4,5? Kurs wynosi 1,65. Będzie ich jeszcze więcej, powyżej 5,5? Kurs wynosi 2,2. Któryś z zawodników nie wytrzyma dużej stawki meczu i obejrzy czerwoną kartkę ? Kurs na to, że sędzia pokaże czerwień to 3,80.

Lechia strzeli gola jako pierwsza?

Kurs na takie zdarzenie wynosi 2,00. Podopieczni trenera Mamrota na pewno będą również chcieli szybko objąć prowadzenie. Stawiając na to, że to Jaga pierwsza trafi do siatki kurs to 2,20.Kto według bukmacherów ma największe szanse na bramkę w jutrzejszym meczu? Według analityków Totolotka w Lechii Artur Sobiech i Flavio. Kursy na to, że pokonają golkipera gospodarzy to odpowiednio 2,65 i 2,95. Po stronie Jagiellonii nasza defensywa według bukmacherów powinna uważać na Imaza oraz Klimałę. Kurs na to, że strzelą bramkę wynosi odpowiednio 2,90 oraz 3,55.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora