Spadająca na łeb frekwencja podczas meczów rozgrywanych na Polsat Plus Arena Gdańsk oraz powrót zimy dały do myślenia włodarzom naszego klubu. Jak udało się dowiedzieć reporterowi z #Teamautostrada bardzo zaawansowane są rozmowy, by już najbliższy mecz z Termaliką odbył się właśnie na stadionie przy Traugutta 29. 

Wielu kibiców Lechii Gdańsk nie może odnaleźć się na nowoczesnym stadionie w Letnicy. Od lat dochodzą do nas głosy by chociaż pojedyncze mecze były rozgrywane na T29.

Żaden marketing nie zdziała cudów, by zapełnić tego kolosa przy tak mało atrakcyjnym rywalu, jakim jest Termalika. Wystarczy, że przypomnimy, jak było kilka lat temu.

2018 02 27 lechia bbt nieciecza 25 kol 2778 20180227 1545129990

27 lutego 2018 roku na Bursztynku odnotowano wówczas najniższą, jak do tej pory frekwencję. 2235 na meczu Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, gdy odczuwalna temperatura wynosiła ok. -25 stopni.

 

 

Już w najbliższych godzinach przekonamy się, czy po 11 latach doczekamy symbolicznego powrotu na T29.

Niestety musimy sprowadzić Was na ziemię. Nasz artykuł był żartem primaaprilisowym, ale wasze reakcje pokazują dobitnie, jak bardzo tęsknicie za naszą świątynią.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora