Przez najbliższe kilka dni na testach w Lechii Gdańsk przebywać będzie Miłosz Szczepański. To 23-letni pomocnik, który ostatnio znajdował się w kadrze Rakowa Częstochowa, ale w sezonie 2020/21 nie wystąpił w żadnym spotkaniu w PKO Ekstraklasie z powodu kontuzji kolana. Teraz będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności przed sztabem szkoleniowym biało-zielonych. Jeśli wypadnie pozytywnie, zapewne podpisze kontrakt z Lechią.

Lechia szuka alternatywy w środku pola. Sprawdzane są różne warianty, natomiast konkretów jest bardzo mało. Jednym z nich jest właśnie Miłosz Szczepański, który w najbliższych dniach przejdzie w Gdańsku testy. Tak sportowe, jak i medyczne. 

Potrwają one kilka dni, być może do końca czerwca. Teoretycznie jest szansa, że Szczepański zagra w środowym sparingu z... Rakowem Częstochowa. Decyzja należy jednak do trenera Piotra Stokowca. Szanse są małe, ale niczego nie można wykluczyć. Dodajmy, że ów sparing rozegrany zostanie w Ostródzie i będzie zamknięty dla publiczności oraz mediów - to decyzja sztabu.

W przeszłości Szczepański był piłkarzem Legii Warszawa i wspomnianego Rakowa, a karierę rozpoczynał w zespole Dunajca Nowy Sącz, skąd pochodzi.

Przypomnijmy, że dotychczas jedynym letnim transferem biało-zielonych jest turecki skrzydłowy Ilkay Durmus.

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora