Lechia Gdańsk rozpoczyna współpracę z aplikacją Uber. Jest to pierwsza tego typu kooperacja Ubera z dużym klubem piłkarskim w Polsce.

Dla kibiców Lechii Gdańsk przygotowano specjalną promocję, dzięki której w wygodny i bezpieczny sposób dojadą na mecze swojej ulubionej drużyny piłkarskiej.

Lechia Gdańsk rozpoczyna współpracę z firmą technologiczną Uber. Jest to pierwsza w Polsce i zarazem kolejna w skali globalnej inicjatywa Ubera skierowana do fanów sportu. Dzięki współpracy Ubera z Lechią Gdańsk, fani drużyny będą mogli w komfortowy i bezpieczny sposób dotrzeć na mecze. Uber przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników aplikacji – po wpisaniu kodu LECHIAGDANSK zyskają oni 60 złotych do wykorzystania na dwa przejazdy do 30 grudnia br. Usługa działa na terenie Trójmiasta oraz Warszawy, Poznania, Wrocławia i Krakowa, gdzie także można skorzystać z Ubera.

- Cieszymy się, że dzięki współpracy z Uberem wielu naszych kibiców będzie mogło wygodnie i bezpłatnie dojechać na mecz, żeby móc przeżywać największe sportowe emocje wraz ze swoim zespołem - mówi Tomasz Koprowski, Brand Manager Lechii Gdańsk.

Uber wesprze też prowadzoną przez klub razem z kibicami akcję crowdfundingową i wspomoże powstanie murali przedstawiających najpopularniejszych piłkarzy 70-lecia Biało-Zielonych - Romana Korynta oraz Zdzisława Puszkarza. Każdy nowy użytkownik, który skorzysta z przejazdu po wpisaniu hasła LECHIAGDANSK, to dodatkowa złotówka na ten projekt.

Uber to aplikacja mobilna, która pozwala milionom użytkowników na całym świecie zamówić bezpieczny, wygodny i przystępny cenowo przejazd za pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja jest już dostępna w 7 miastach w Polsce.

- Niedługo mija rok dostępności Ubera w Trójmieście - z aplikacji korzystają dziś setki kierowców i tysiące użytkowników w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Współpraca z Lechią Gdańsk to dla nas pierwsza kooperacja z ogólnopolskim klubem piłkarskim, który jednocześnie jest ważnym symbolem dla mieszkańców regionu - mówi Ilona Grzywińska, rzecznik prasowy Ubera w Polsce.

źródło: sport1.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora