Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych piłkarzy obu drużyn.

JAKUB WAWRZYNIAK
Szkoda, ze tak to się skończyło. W drugiej połowie był dłuższy fragment naszej przewagi i wydawało się, że bramka wyrównująca nas poniesie, ale dobrze wiemy co było dalej. Musimy zachować spokój bo przed nami ciężka praca i przygotowania do piątkowego meczu z Pogonią.

GRZEGORZ WOJTKOWIAK
W końcówce powinniśmy byli zachować się inaczej i bardziej szanować ten remis. Przytrafił nam się kolejny błąd, co boli tym bardziej, że miało to miejsce w 93. minucie. Patrząc na przebieg gry należał nam się punkt.

SEBASTIAN MILA
Każda z drużyn chciała wygrać to spotkanie, stąd dużo fauli i mnóstwo nerwowości. Z pewnością przyjęlibyśmy ten punkt, bo na niego zasłużyliśmy. Piłka jest jednak bardzo brutalna. Chwila nieuwagi kosztuje nas stratę punktów i w kolejnej kolejce musimy zrobić wszystko, żeby w końcu odnieść zwycięstwo.

Zobacz skrót meczu

JASMIN BURIĆ
To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Pokazaliśmy charakter, bo po straconej bramce potrafiliśmy się tak zorganizować, żeby zdobyć gola, który dał nam trzy punkty. Nie było mowy o tym, żeby myśleć o FC Basel, bo musieliśmy zrobić wszystko, żeby w końcu wygrać w Ekstraklasie.

MARCIN ROBAK
Cała drużyna zasłużyła na tę drugą bramkę. Cieszę się, że w końcu strzeliłem w barwach Lecha. Na pewno ten gol pomoże mi w następnych spotkaniach i będzie bodźcem do kolejnych trafień. Przy wyniku 1:0 mieliśmy swoje sytuacje, żeby dobić rywala, ale nie wykorzystaliśmy ich. W końcówce meczu było więc sporo nerwowości, ale ostatecznie pokazaliśmy, że potrafimy walczyć.

Źródło: lechpoznan.pl / lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora