Trwa sprzedaż biletów na mecz Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków. Spotkanie to zostanie rozegrane na PGE Arenie Gdańsk w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 16.00.

Przypominamy, że decyzją zarządu Lechii Gdańsk 10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar. 

Kwota w formie darowizny zostanie przez Klub przekazana Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”. Przyjście na mecz wiązać się będzie zatem również ze wsparciem dla kibiców poszkodowanych w wypadku i rodzin jego ofiar.

 

Lechia Gdańsk

Zobacz film Lechia Gdańsk - "Razem Damy Radę"

 

Kasy biletowe przy stadionie będą czynne według następującego harmonogramu:
- 29 marca w godz. 10.00–20.00, w pawilonie kasowym od ul. Żaglowej;
- 30 marca w godz. 10.00–16.00, w pawilonie kasowym od ul. Żaglowej
- 31 marca – kasy i punkty dystrybucji będą zamknięte z uwagi na Święta Wielkanocne, SPRZEDAŻ PROWADZONA TYLKO PRZEZ INTERNET NA STRONIE KUPBILET.LECHIA.PL Sprzedaż w dniu meczu, 1 kwietnia:
- od godz. 9.00 w pawilonie kasowym od ul. Żaglowej 
- od godz. 14.00 w pawilonie kasowym od ul. Uczniowskiej  Sprzedaż w dniu meczu w kasach przy stadionie będzie prowadzona do zakończenia pierwszej połowy meczu bez możliwości wyboru miejsc. Kibice będą mogli zdecydować tylko na jakim sektorze chcą siedzieć.

 

Źródło: Lechia.pl/własne