Pan Paweł Kwiatkowski

W październiku bieżącego roku na łamach Lechia.net zamieściliśmy apel o przekazanie krwi na rzecz Pana Pawła Kwiatkowskiego - ojca jednego z naszych Biało-Zielonych Braci. Dziś już wiemy że Pan Paweł oraz Jego rodzina spędzą najbliższe święta w bardzo dobrych nastrojach.

Przypomnę iż Pan Paweł pracował na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku Oliwie. To on odpowiedzialny był za organizowanie wszelkich zawodów lekkoatletycznych i memoriałów które odbywały się pod patronatem tejże uczelni. Jego syn, poprosił mnie drogą elektroniczną o pomoc, którą było zebranie na rzecz Pana Pawła jak największej ilości krwi, co przyspieszyłoby proces oczekiwania w kolejce na operację serca w Akademii Medycznej w Gdańsku.

Dzisiaj wiemy już że opublikowany na Lechia.net, Lechia.gda.pl oraz w serwisie internetowym Lwów Północy apel spotkał się z dużym odzewem. Podobno lekarze byli bardzo zaskoczeni dużym zainteresowaniem pomocą Panu Kwiatkowskiemu w bardzo krótkim czasie. Dzięki Waszej pomocy okres oczekiwania na operację serca którą ma przejść ojciec "Młodego" skrócił się z ponad roku do.... zaledwie dwóch miesięcy. Tak! Dwóch miesięcy!!!! Pan Paweł ma już ustalony termin na 26 grudnia w którym przejdzie wszystkie niezbędne badania i jeśli będą one dobre - zostanie poddany operacji serca. 

Pan Paweł Kwiatkowski

"Młody" dzwonił do mnie kilkakrotnie oraz napisał email w którym chciał podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że jego ojciec może zostać zoperowany jeszcze w tym roku. Oto jego treść:

"Rodzina chciałaby podziękować wszystkim tym, którzy oddawali krew na rzecz mojego ojca - poczawszy od wykladowców i studentów gdańskiego AWF,  różnych srodowisk z którymi tata współpracował, Dorocie W. która zorganizowała zbiórke krwi w Łodzi, znajomym ktorzy oddawali krew nawet w Krakowie i oczywiscie Rodzinie, Przyjaciołom Rodziny, najbliższym oraz redakcji Lechia.net, Lwom Północy, LGFCE i  Przede wszystkim Wszystkim Kibicom gdańskiej Lechii, którzy jak widac mają BIAŁO ZIELONE SERCA I NIE POZOSTALI OBOJETNI NA APEL O ZBIÓRCE KRWII !!!

W imieniu całej rodziny (w tym ojca) życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, bo nasze napewno będą lepsze, niż się zapowiadały."

Źródło: własne