lechia

Przed ważnym pojedynkiem Biało-Zielonych z Koroną Kielce do składu wraca Luka Vućko, który nie tylko pauzował za kartki, ale też wracał do zdrowia po drobnej kontuzji.

W meczu z Wisłą Kraków Luka Vućko otrzymał czwartą żółtą kartkę i w kolejnym spotkaniu z Górnikiem Zabrze musiał pauzować. Podczas jednego z treningów zawodnik uległ również niegroźnej kontuzji, ale będzie do dyspozycji trenera Pawła Janasa przed kolejnym pojedynkiem Lechii z Koroną Kielce. – Luka wraca we wtorek do zajęć. Miał naciągnięte ścięgna w stawie skokowym, co skutkowało ostrym bólem w nodze. Jest już z nim wszystko w porządku i będzie mógł wznowić treningi – wyjaśnia Robert Dominiak, trener odnowy biologicznej gdańskiego zespołu.

Stan zdrowia pozostałych piłkarzy jest dobry. – Przede wszystkim wróciliśmy z Zabrza bez strat. Żaden z zawodników na nic nie narzeka i wszyscy są do dyspozycji trenera – podkreśla Robert Dominiak.

Do składu wraca również Luiz Carlos Santos Deleu, który – podobnie jak Vućko – w meczu z Górnikiem pauzował za żółte kartki.

Źródło: własne / lechia.pl