lechia

Korzystając z przerwy w rozgrywkach, zwracamy się do Was z propozycją przyłączenie się do naszej redakcji. Twórzcie wspólnie z nami Historię Lechii Gdańsk, historię, która dzieje się na naszych oczach.

Serwis Lechia.net już od ośmiu lat dokumentuje poczynania Biało-Zielonych. Poza bieżącymi informacjami staramy się na naszej stronie zbierać jak najbogatsze materiały dotyczące historii klubu i ruchu kibicowskiego Lechii Gdańsk.

Możemy pochwalić się jedną z największych w Polsce baz zdjęć i filmów o tematyce klubowej. Ale to nie wszystko. W chwili obecnej pracujemy między innymi nad bazą meczową w której docelowo znajdziecie wszystkie (no prawie wszystkie) mecze od 1945 do chwili obecnej.

Ten projekt jak i bieżące działania, w obliczu prawdopodobnie dużo większego zainteresowania Lechią w najbliższych miesiącach, stawiają przed naszym serwisem całą masę wyzwań.

Jeżeli chcecie być dumni z serwisu Lechia.net, chcecie więcej wywiadów, felietonów, reportaży, filmów czy chociażby miłego dla oka wyglądu strony dołączcie do nas.

Wiek ani płeć nie są istotne. Liczy się tylko miłość do Lechii.

Zanim jednak odpowiecie na mój apel jedna uwaga, która mam nadzieję Was nie zniechęci, jednak często pojawia się to pytanie - my działamy non-profit. By tworzyć serwis poświęcamy swój wolny czas i liczymy, że uda nam się tą pasją zarazić innych, tak by strona dalej mogła się rozwijać.

Kogo zatem szukamy?
Przede wszystkich osób, które są sumienne i staranne w tym co robią.
Osób, które interesują się piłką nożną, rugby albo tematyką kibicowską.
Studentów dziennikarstwa, którzy np. mogą odbyć staż w naszej redakcji lub po prostu doskonalić swój fach.
Informatyków, grafików i programistów, którzy pomogą usprawnić działanie naszego serwisu, by działał szybko i cieszył oko osób tu zaglądających.
Kibiców dla których pasją jest fotografia. I nie mówię tu tylko i wyłącznie o fotografowaniu popisów pierwszej drużyny (okazji jest dużo, dużo więcej).
Osób, które dobrze czują się w operowaniu kamerą lub ich pasją jest obróbka video.

Komu dziękujemy?
Jeżeli chodzisz na Lechię dla szpanu.
Jeżeli poprzez dostanie się do redakcji będziesz mógł zabłysnąć w środowisku.
Jeżeli nie jesteś gotowy (gotowa) do pracy pod presją czasu - odpuść sobie.

Lechia Gdańsk

Dokumentuj wspólnie z Ekipą Lechia.net Historię Lechii Gdańsk

Jeżeli jesteś gotowy (gotowa) działać wspólnie z nami w imię Wiekiej Lechii Naszych Marzeń nie stój z boku tylko dołącz do Ekipy Lechia.net. Na zgłoszenia czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.