W niedzielnym meczu Lechii ze Śląskiem Wrocław (godz. 20) nie zagrają kontuzjowani Kristers Tobers i Michał Nalepa. Przerwa w treningach w ich przypadku potrwa parę tygodni.

Kristers Tobers doznał urazu stawu skokowego na jednym z treningów, a przed meczem z Wisłą Płock można było go zaobserwować chodzącego o kulach. Z kolei świeższa sprawa jest z Michałem Nalepą, który nabawił się kontuzji we wspomnianym spotkaniu z Wisłą. Obaj nie będą do dyspozycji trenera Piotra Stokowca przez najbliższe parę tygodni. Pozytywną wiadomością jest natomiast powrót do kadry meczowej Bartosza Kopacza, który w ostatnim czasie narzekał na problemy ze stawem skokowym.

- Oprócz Miłosza Szczepańskiego i Omrana Haydary'ego, do zawodników z dłuższymi urazami dołączyli Michał Nalepa i Kristers Tobers. Jak ciężkie to urazy? Trudno powiedzieć, to bardziej w kategoriach tygodni. Będziemy na bieżąco informować, ale nic nie zmieni się przez najbliższe dwie kolejki. Bartek Kopacz wraca i jest w stu procentach zdrowy - powiedział trener Piotr Stokowiec.

Oznacza to, że szkoleniowiec Lechii w najbliższym meczu ze Śląskiem Wrocław będzie miał do dyspozycji dwóch zdrowych środkowych obrońców. Oprócz Kopacza będzie to Mario Maloca.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora