Janusz Melaniuk, pełniący funkcję dyrektora sportowego Lechii, jakiś czas temu w rozmowie z Przeglądem Sportowym mówił, że gdański klub rozmawia z trenerem Piotrem Stokowcem odnośnie przedłużenia kontraktu. To się nie zmieniło, jednak dalej nie widać podpisu pod umową.

"Niedawno zaczęliśmy rozmowy o przedłużeniu tej umowy. Jest wola i trenera, i klubu, by tak się stało" - to słowa Janusza Melaniuka z wywiadu, który ukazał się 22 maja w Przeglądzie Sportowym.

Jak wygląda sytuacja w tym momencie? Cóż, zmieniło się niewiele. Rozmowy cały czas trwają, natomiast nie ma żadnych konkretów. Jest jednak bliżej niż dalej. Przypomnijmy, że obecna umowa obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Jej przedłużenie jest jednym z priorytetów zarządu gdańskiego klubu. Od kiedy Piotr Stokowiec jest w Lechii, ten zespół mocno się zmienił. Wreszcie mamy dyscyplinę, nie tylko na boisku. Narzekaliśmy trochę na styl gry w poprzednim sezonie, ale to doprowadziło do trzeciego miejsca w lidze, a także do zdobycia Pucharu i Superpucharu Polski. W obecnych rozgrywkach ma być więcej finezji i bardziej efektownej gry.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora