Mimo przerwy w meczach I drużyny, w Lechii Gdańsk wciąż dzieje się sporo chociażby ze względu na mecze Akademii. Zobaczcie, kto gra w ten weekend!

Rezerwy Lechii w ramach 17 kolejki IV ligi pomorskiej zagrają z MKS-em Władysławowo. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 14 listopada o 11.00 na boisku przy ul. Jana z Kolna 18 w Sopocie. 

Tego samego dnia mecz w III lidze rozegrają dziewczyny. Biało-zielone podejmą u siebie drużynę Spójna Białe Błota. Początek meczu przy Traugutta 29 o 15.00.

Dzień później, w niedzielę 15 listopada również o 11.00 drużyna U-18 zagra derby Trójmiasta z Arką Gdynia. Mecz zostanie rozegrany w ramach 14 kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 i również odbędzie się w Sopocie.

W weekend zagra także drużyna do lat 15. W niedzielę rywalem juniorów trenowanych przez Tomasza Byszko będzie Chemik Moderator Bydgoszcz. Początek meczu czternastej kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 o 14.30 w Sopocie.

A już po weekendzie do rywalizacji powrócą seniorzy, którzy już we wtorek 17 listopada zagra zaległy mecz 1/16 Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz. Początek o 17.40.

Zapraszamy do śledzenia wyników i kibicowania biało-zielonym drużynom!

źródło: własne