Abdou Razack Traore w rundzie wiosennej obecnego sezonu nie będzie już piłkarzem Lechii Gdańsk informuje oficjalny serwis lechia.pl.

Lechia nie była w stanie sprostać wymaganiom finansowym zawodnika, którego kontrakt wygasa 31 grudnia. Takie informacje przekazał klubowi menedżer piłkarza.

Reprezentant Burkina Faso grał w Lechii od początku sezonu 2010/11. Przez dwa i pół roku zagrał w 72 spotkaniach Biało-Zielonych strzelając 27 bramek.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu z dorobkiem 9 goli jest wiceliderem klasyfikacji strzelców T-Mobile Ekstraklasy. Jego bramka strzelona przewrotką Lechowi Poznań była uznana przez wielu ekspertów za najpiękniejszy gol tej rundy.

Dziękujemy Razackowi za chwile radości jakich dostarczał swoją grą kibicom Biało-Zielonych. Jednocześnie życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.

Zobacz wszystkie występy Traore w Lechii Gdańsk

Komentarz redakcji: Miło było oglądać grę Razacka. Wniósł dużo polotu w grę biało-zielonych i ciężko powiedzieć gdzie bylibyśmy teraz gdyby nie Traore. Wszystko się jednak kiedyś kończy. Pieniądze też nie rosną na drzewach nie oszukujcie się. Najważniejsze by luka po nim została w miarę sensownie załatana. W innym przypadku wiosna może być smutna.

Źródło: Lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora