Według bukmacherów bwin, Wisła Kraków ma największe szanse na zwycięstwo w sezonie 2009/2010. Głównym kandydatem do korony króla strzelców jest jej zdobywca z poprzedniego sezonu – Paweł Brożek.

Do rozpoczęcia nowego sezonu jeszcze sporo czasu, a dopiero w środę oficjalnie rozpoczęło się okienko transferowe. Mimo to, bukmacherzy bwin już przygotowali kursy na nadchodzący sezon.

Ich faworytem do wygrania ligi jest obrońca tytułu Wisła Kraków. Za jedną złotówkę postawioną na Białą Gwiazdę można wygrać 2,75 zł. W dalszej kolejności znajduje się Legia Warszawa (kurs 3,00), Lech Poznań (3,15), Polonia Warszawa (10,00).  Stawiając z kolei  na Lechię można zgarnąć aż 250zł za każdą postawioną złotówkę!

Zdaniem bukmacherów największe szanse na spadek z ligi ma Jagiellonia Białystok. Nie ma co ukrywać, minus 10 punktów na starcie zrobiło swoje. Za postawioną na Jagę złotówkę można zgarnąć tylko 1,70 zł. Za Lechię płacą 6 zł.

Choć w dalszym ciągu nie wiadomo, czy Paweł Brożek zostanie w Krakowie, to na dzień dzisiejszy według bwin to właśnie on zgarnie w najbliższym sezonie koronę króla strzelców. Kurs wynosi 3,50.
Drugi będzie Takesure Chinyama (4,00), a trzeci Robert Lewandowski (5,00). Nieźle można się obłowić stawiając na weteranów. Jeśli klasyfikację strzelców wygra Tomasz Frankowski albo Marcin Mięciel, to za jedną postawioną złotówkę otrzymamy 15.

Kursy mogą ulec jeszcze zmianie.

Sezon 2009/2010 startuje w ostatni weekend lipca.

Źródło: WP.pl