Brazylijski klub Cruzeiro EC Belo Horizonte jest zainteresowany pozyskaniem Bruno Nazario. Według tamtejszych mediów trwają zaawansowane rozmowy z 20-latkiem na temat wypożyczenia.

 

Bruno Nazario jest wypożyczony do Lechii do końca sezonu 2015/16 z niemieckiego Hoffenheim. W trakcie pobytu w Gdańsku 20-latek wystąpił w 36 spotkaniach ekstraklasy, strzelając jednego gola. W kontrakcie znajduje się jednak zapis, że Brazylijczyk może wrócić do swojego poprzedniego klubu jeszcze zimą.

O tym, że jego dalsza gra w Lechii jest praktycznie niemożliwa świadczą ostatnie tygodnie. Najpierw stracił miejsce w składzie i praktycznie nie pojawiał się na boiskach ekstraklasy, a potem został na dobrze przesunięty do zespołu rezerw. Od kilkunastu dni przebywa na urlopie w Brazylii i do Gdańska w zasadzie nie ma po co wracać. Mówił o tym Marek Jóźwiak, twierdząc, że Bruno Nazario już szuka sobie nowego klubu.

Najpoważniejszym kandydatem wydaje się być Cruzeiro Belo Horizonte, jednak nie tylko z tym zespołem prowadzone są rozmowy, choć akurat te wydają się być najpoważniejsze. Półroczne wypożyczenie z Hoffenheim powinno być sfinalizowane w ciągu kilkunastu dni.

 

 

Czytaj więcej. Cały artykuł znajdziesz tu

 

 

Źródło: trojmiasto.sport.pl/własne