Dwóch lewych obrońców Lechii Gdańsk, stanie na przeciwko siebie w środowym meczu towarzyskim pomiędzy Litwą, a Armenią w Kownie.

Andriuskevicius, który reprezentuje barwy naszych północno-wschodnich sąsiadów, jak na razie przegrywa walkę o miejsce w podstawowym składzie Biało-Zielonych. Miejsce to zajął bowiem Levon Ajrapetian - reprezentant Armenii. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Wydaje się, że to Litwa jest faworytem, ale w obecnej sytuacji, już nie ma łatwych spotkań. Sami zawodnicy z uśmiechem na twarzy komentują ich rywalizację - "Dopiero teraz okaże się kto jest lepszy" stwierdził Litwin, ale szybko dodał "Żartuję. Tak naprawdę jesteśmy z Levonem najlepszymi kumplami i wzajemną rywalizacją nakręcamy się do coraz lepszej gry."

Inni reprezentanci w barwach Lechii - Ivans Lukjanovs oraz Abdou Traore, także będą mieli szansę występu w kadrach swoich krajów. Łotwa gra bowiem z Finlandią, a Burkina Faso z Republiką Południową Afryki. Niektórzy kibice Lechii śmieją się, że Traore gra dobrze w co 3 spotkaniu. Niestety to trzecie przypadnie na mecz z RPA, a nie z Cracovią w niedzielę.

Źródło: Sport.pl