lechia

Wszystkich gdańszczan i sympatyków Lechii zachęcamy do wzięciu udziału w akcji Radia Gdańsk - „Lista Świętych Mikołajów”.

- Jako pierwsza na „Liście Świętych Mikołajów” znajdzie się Lechia Gdańsk – mówi Włodzimierz Machnikowski, szef redakcji sportowej Radia Gdańsk. Nasz klub przeznaczył na licytację piłkę z autografami piłkarzy.

Aby wziąć udział w akcji, należy uważnie słuchać Radia Gdańsk już w poniedziałek 8 grudnia w godz. 13-16 w paśmie „Radioaktywni”. W tym czasie trwać będzie licytacja piłki Lechii. Wszyscy zainteresowani będą mogli licytować futbolówkę, poprzez wysłanie SMS pod nr 603 09 09 09 z podaniem deklarowanej kwoty. Prowadzący audycję na antenie rozgłośni będzie podawał na bieżąco kwotę z aktualną wartością piłki.

lechia

Zachęcamy do wzięciu udziału w akcji, bowiem dochód z licytacji w całości zostanie przeznaczony dla dzieci z gdańskiego Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza.

Dodajmy, że do akcji przyłączyli się też politycy, aktorzy, znani Polacy, którzy będą przeznaczać na licytację swoje osobiste rzeczy. Wszyscy darczyńcy trafią na „Listę Świętych Mikołajów”.

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora