lechia

Radio Gdańsk jest współorganizatorem dnia otwartego stadionu. 6 sierpnia między 10:00 a 18:00 będzie można go zwiedzać. Dla odwiedzających obiekt tego dnia redaktorzy przygotowali niespodziankę - specjalne stanowisko komentatorskie. Każdy z gości będzie mógł poczuć emocje sprawozdawcy sportowego i wczuć się w jego rolę.

Będziecie mogli nagrać swoją relacje z meczu, która będzie zamieszczona na stronie internetowej Radia Gdańsk. Nagranie będzie można pobrać na pamiątkę a także wysłać znajomym.

Przyjdź 6 sierpnia na PGE Arenę i poczuj się jak radiowy sprawozdawca sportowy.

W sobotę przed wejściem na PGE Arenę odwiedzający stadion zostaną obdarowani radiowymi pamiątkami. Będzie można także obejrzeć wóz transmisyjny, który wykorzystywany jest przy nagraniach wielu imprez w Polsce i w Europie.

Na płycie stadionu spotkać będzie można naszych dziennikarzy. Przygotowane zostało tam stanowisko reporterskie, z którego przez cały dzień łączyć będą się z radiem i nadawać na żywo relacje z PGE Areny. Będą także na bieżąco informować o tym, co dzieje się przed stadionem, gdzie można zaparkować samochód, jak wygląda dojazd i czy są kolejki do wejścia. 

W trakcie zwiedzania stadionu obejrzeć będzie można wóz satelitarny Radia Gdańsk, który daje możliwość zrealizowania programu na żywo z każdego miejsca na świecie.

Między 10:00 a 18:00 w programie Radia Gdańsk zaplanowano rozmowy z wieloma gośćmi. O opinie będą pytani samorządowcy, specjaliści od bezpieczeństwa, sportowcy, trenerzy, a także kibice, którzy będą oglądali stadion. Aktualne informacje o tym co dzieje się na PGE Arenie będzie można przez cały dzień znaleźć na stronie internetowej Radia Gdańsk.

Lechia Gdańsk

Źródło: Radio Gdańsk