Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Pięć meczów 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy będzie można obejrzeć w najbliższy weekend na odkodowanych kanałach platformy nc+. W ramach tej serii rozegrane zostaną m.in. mecze Lechii Gdańsk z Lechem Poznań oraz Wisły Kraków z Legią Warszawa. W ramach pasma otwartego pełnego piłkarskich emocji, widzowie będą mogli obejrzeć także magazyn Liga+ Extra w całkiem nowej odsłonie.

Odkodowanie sygnału CANAL+ SPORT oraz CANAL+ SPORT2 zaplanowane zostało na dni od 14 do 22 października, natomiast CANAL+ w dniu 22 października od godziny 17 do 22. Treści na odkodowanych kanałach będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ nieposiadający tych kanałów w swoim pakiecie, abonenci Orange korzystający z oferty telewizyjnej oraz abonenci sieci kablowych, w których oferowane są te kanały i które zdecydują się odkodować sygnał dla swoich abonentów. - Tak szeroka dostępność meczów 13. kolejki w kanałach nc+ to fantastyczna wiadomość zarówno dla klubów jak i dla wszystkich kibiców piłkarskich. Cieszymy się, że będziemy mogli dzięki temu dotrzeć do większej grupy naszych fanów, i zwiększyć zainteresowanie rozgrywkami LOTTO Ekstraklasy. Szczególnie dwa hity kolejki – rozgrywane w Gdańsku oraz w Krakowie – powinny znaleźć się w weekendowym „rozkładzie” wszystkich fanów piłkarskich – powiedział Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A. – Marcin Mikucki.

 

Mecze w najbliższej kolejce na odkodowanych kanałach nc+: Piątek, 20.10, 20:30, Canal+ Sport – Górnik Zabrze - Korona Kielce
Sobota, 21.10, 18:00, Canal+ Sport – Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Sobota, 21.10, 20:30, Canal+ Sport – Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Niedziela, 22.10, 15:30, Canal+ Sport – Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Niedziela, 22.10, 18:00, Canal+ – Wisła Kraków - Legia Warszawa

 

Oprócz tych spotkań, osoby posiadające w swojej ofercie kanały nSport+ oraz Eurosport1 i Eurosport2 będą mogły obejrzeć mecze: Piątek, 20.10, 18:00, Eurosport2 – KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Sobota, 21.10, 15:30, Canal+ Now / nSport+ – Sandecja Nowy Sącz - Cracovia
Poniedziałek, 23.10, 18:00, Eurosport1 – Wisła Płock - Śląsk Wrocław Po zakończeniu niedzielnego meczu Wisły z Legią, o godzinie 20:00 na kibiców czeka magazyn Liga+ Extra. Po tym jak dotychczasowi prowadzący Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski zdecydowali się zakończyć współpracę z nc+ program zadebiutuje w nowej formule. Nowym gospodarzem programu został Krzysztof Marciniak, a współtwórcami magazynu są między innymi Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht, Filip Surma, Rafał Dębiński i Tomasz Lipiński. W Lidze+ Extra znajdzie się również miejsce na nowe formaty i nowych piłkarskich ekspertów.

 

Źródło: Ekraklasa S.A/własne