lechia

Już dzisiaj na antenie naszego partnera zadebiutuje nowy program, suplement do magazynu Ekstraklasy - T-gol extra. Początek audycji o godzinie 19:30.

W programie prowadzonym przez duet znany z poniedziałkowego magazynu T-gol, Piotr Dzierzgowski i Kamil Kania wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawiają o poniedziałkowym meczu ligowym oraz reprezentacji Polski. Nie zabraknie także ekskluzywnych materiałów z konferencji prasowych ze spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Tematem przewodnim dzisiejszego wydania programu będą piłkarze, omijani przez trenera Franciszka Smudę, oraz Ci, których pod uwagę bierze tylko i wyłącznie nasz selekcjoner.

T-gol extra, jest także ciekawym kąskiem dla słuchaczy, z tego względu, że to właśnie Wy na żywo, na antenie będziecie mogli się wypowiedzieć na temat powołań lub ich braku zarówno dla Polaków i zawodników dysponujących polskim paszportem. Jeżeli nie dysponujecie odpowiednim do tego sprzętem możliwa będzie także wypowiedź pisemna. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w interaktywnej audycji.

http://4.nadajnik.net/8090/mp3/64.asx - WMP
http://4.nadajnik.net/8090/mp3/64.pls - Winamp
http://4.nadajnik.net/8090/mp3/64.ram - Real Player

Źródło: RadioGol

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora