lechia

W stacji telewizyjnej Orange Sport będziemy mieli możliwość zobaczenia kolejnej osłony programu z serii "Dzień z ...", której bohaterem będzie zespół Lechia Gdańsk.

Już 6 Lutego o godzinie 11:30 na antenie stacji Orange Sport, która transmituje większość spotkań gdańskiego klubu w Ekstraklasie, będzie można obejrzeć „Dzień z – Lechią Gdańsk” – program poświęcony bieżącym wydarzeniom w naszym zespole.

Zimowa przerwa to dla piłkarzy Ekstraklasy okres niezwykle pracowity. Zawodnicy budują formę na decydujące mecze ligowe i pucharowe, dyrektorzy sportowi dokonują transferów, a w wielu klubach budują się stadiony. Dziennikarze Orange sport trzymają rękę na pulsie i od 2 stycznia przyglądamy się uważnie każdemu z klubów Ekstraklasy. "Dzień z..." to godzinny raport z zimowych przygotowań, zmian personalnych, ale też podsumowanie dotychczasowych osiągnięć.

W programie przypomniane będą najlepsze mecze i najpiękniejsze bramki, pokazane jak piłkarze spędzają wolny czas, a z trenerami prowadzone będą rozmowy o planach na rundę wiosenną. Eksperci ocenią zimowe transfery i pokuszą się o realną ocenę możliwości klubu. Dzięki programowi kibice dowiedzą się, co słychać w zespole, któremu kibicują, dowiedzą się też, jak przygotowują się rywale. Przecież by pokonać przeciwnika, trzeba go najpierw poznać!

Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę do wznowienia rozgrywek.  Start o 11:30.

Źródło: www.orangesport.pl