Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Lechia - kibice, piłkarze, działacze i stadion. 10 lata 4 dni temu #7863

 • Anonymous
 • Anonymous Avatar Autor
 • Gość
 • Gość
Witam, ponieważ jestem kibicem Lechii, chciałbym podzielić się trochę swoimi poglądami dotyczącymi naszego klubu. Zacznę od działaczy - mianowicie większość zarzuca im pazerność i traktowanie kibica wyłącznie jako klijenta, i dzięki Lwą Północy pewnie trochę się w tym zmieni i słusznie, co do polityki transferowej to było wiele mówione, iż jest obrana złą drogą, dziś wiemy iż postulat Lwów można odrzucić, bo bardzo mi się podobały transfery, a przedewszytkim to ,że zrzucono balast, i sprowadzono swierzą krew, w końcu pensję dla piłkarzy trzeba mieć i musi być zdobyta jakimś kosztem, osobiście uważam ,że słusznym kosztem. Pewnie można by zarzucić działaczą pazerność, ale liczę że wyjdzie ona na dobre, i w odpowiednim czasie ta pazerność się zwróci - "Nie od razu Rzym zbudowano". Kibice, kilka grup i tysiące poglądów, te najbardziej znane to oczywiście Lwy, zrobiły już dużo dobrego ,ale pamiętajmy że kibice to nie tylko Lwy, i pewnie większość się ze mną zgodzi ,iż klub najlepiej funkcjonuje gdy jest jasny podział, kto jest kim, dlatego nie chiałbym ,aby żaden członek grupy kibiców zasiadał w zarządzie. Bo niema takiej potrzeby, a więcej to da złego klubowi ,niż dobrego. Oficjalnie o tym się nie mówi w strajku, ale wiadomo iż ktoś z Lwów domagał się miejsca w zarządzie, a w zasadzie 20tyś zł pensji. Dla mnie to jest istny haracz na który z pewnością nie pozwolę i będę to mocno krytykował, bo ktoś taki niema prawa nazwać się kibicem Lechii, może nazwać się co najwyżej "Żydem" (bez obrazy dla uczuć religijnych). Co do kibiców to jeszcze jedna ważna rzecz, żyjemy w erze globalizacji, chcemy europejskich pucharów na nowym stadionie, pewnie wszyscy, dlatego nie możemy dopuścić do podziałów rasowych czy religijnych. Niema żadnego miejsca i przyzwolenia na takie gesty, a wręcz przeciwnie, stadion to miejsce gdzie trzeba pokazać ,iż wszystkie przejawy nie tolerancji rasowej nie mają prawa mieć miejsca - "Say No To Racism In Football" . Co do stadionu "starego" i obniżania ogrodzeńto jestem w 100% za tym, bo po to przychodzimy na stadion aby czuć to widowisko, i wszystko co nas do niego zbliża jest dobre, Lwy mają argument -Flagi w błocie , ale tak naprawde to można zrobić niższe flagi, duże powieśić na ogrodzeniu zewnętrznym, ostatecznie można zrobić klatkę dla Lwów o wysokości nawet 20 metrów (tanim kosztem z bo z tego co zostanie ścięte, a sam chętnie i społecznie to pospawam) tam ani jedna flaga nie dotknie ziemi. Na nowym stadionie będzie zupełnie inaczej tzn. lepiej, bo z reguły człowiek lepiej się czuje na wolności niż za kratami(no może większość). Piłkarze - bardzo dobre ruchy kadrowe i fajna rywalizacja o pierwszy skład, bardzo dobra gra techniczna w polu Deleu i Traore, i tę grę powinniśmy szlifować, do tego wysunięty rosły napastnik, który gra siłowo i wpycha piłkę do brami czyli Buval, tego z pewnością nam było trzeba(mam nadzieje że kontuzja w Zabrzu okazała się błacha). Teraz najważniejsze to jest utrzymanie tego co mamy i szlifowanie zgrania, z przodu musimy więcej rozmawiać by nie gubić piłek, najsłabszym punktem jest lewa obrona i wie o tym każdy nasz przeciwnik, to dlatego lewa pomoc nie jest w stanie pokazać ile potrafi Lukjanovs, bo musi pomagać w defensywie, ktoś taki jak Boenish byłby zbawieniem, więc tylko tutaj widziałbym zimowe wzmocnienie. Wiem ,że są młodzi ,ale oni jeszcze się ogrywają i z pewnością za rok, dwa wniosą dużo dobrego. To chyba tyle z ostatnich wrażeń, po kolejnych meczach podziele się nowymi wrażeniami. Za ortografię i interpunkcję z góry przepraszam . My wierzymy, tylko w B.K.S.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lechia - kibice, piłkarze, działacze i stadion. 10 lata 4 dni temu #7864

 • Kociewiak
 • Kociewiak Avatar
 • Wylogowany
 • Gold Boarder
 • Gold Boarder
 • Posty: 294
 • Otrzymane podziękowania: 0
Jest juz temat "Zarząd - sami swoi ?"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lechia - kibice, piłkarze, działacze i stadion. 10 lata 4 dni temu #7867

 • Anonymous
 • Anonymous Avatar Autor
 • Gość
 • Gość
Ale mi wcale nie chodzi o zarząd, tylko o całość bo nasz klub to nie tylko zarząd. Nasz klub to przedewszystkim kibice, bez nas i zarząd i piłkarze byli by nikim. I nie jestem populistą bo łatwo rzucać oskarżenia, o kolesiostwo, o układy , ale ciężej jest się przyjżeć temu obiektywnie. Napewno na plus polityka transferowa, i plany kompleksu w szkoleniowego w Bystrej. Minusy to trochę zagmatwana sprzedaż biletów, ale rozumię to bo klub chce wyczuć pułap cena/ilość aby zarobić jak najwięcej, i to jest na plus bo dzięki temu ma więcej do zainwestowania. Co do młodzieży to z pewnością przydałoby się to lepiej zorganizować, ale to wina całego naszego narodu ,że mamy takich trenerów jakich mamy, a w zasadzie to pzpn bo powinien inwestować w kadrę szkoleniową, sam myślałem o zajęciu się tym, ale to potrzeba pracy na pełny gwizdek za którą nie zarobisz grosza i musisz zainwestować w swoją edukację i jeszcze z tego przeżyć, a gwaracji ,że zostaniesz drugim Murinho niemasz żadnych. Szkoda że wymogi są jakie są, bo z pewnością wielu trenerów bez papieru społecznie pomogło by się młodym rozwijać, ale tak nie można. Wracając jeszcze do protestu, to też niema co owijać w bawełne chęci wejścia członka Lwów do zarządu, bo każdy wie , jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, i bardzo mi się podoba to ,że zarząd zaproponował Lwą transport na wyjazdy jak i pieniądze na organizację dopingu i żąda od nich udokumentowania rozliczenia, bo nie będzie samowolki w stlu kolega załatwi autokar i wystawi wyższą fakturę to resztą podzilimy się po połowie, bo właśnie to było kolesiostwo, i ja jako niezależny kibic Lechii popieram w 100% te działania. I jeszcze wróce do tematu "czarnych" w Lechii, chcecie aby Lechia grala w pucharach europejskich ,a tacy piłkarze jak Deleu Traore czy Buval grali na wyokim poziomie i utożsamiali się z klubem, to nie wolno nikomu krytykować ich ze względu na etniczność, bo oni pewnie i mają umiejętności zbliżone do Buzały, ale grają z sercem i pasją i to widać ewidentnie ,że w zostawiają kawał siebie na boisku. Widzieliście jak Deleu po meczu z Cracovia pokazał czym jest dla niego Lechia? Pamiętacie czy któryś z naszych białych tak pokazał? Gdańsk zawsze był wolnym miastem i takim pozostanie, jak się komuś to niepodoba to na niech wypier.. ze stadionu. A dla tych co nie są zorientowani to wiecie, że nie jeden biały w Lechii zarabia tyle co w/w trójka razem wzięta? Więc nie piszcie ,że transfery były do dupy, bo pewnie mogli kupić Messiego tylko Kafar nie przewidział ,iż utrzyma formę z poprzedniego sezonu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lechia - kibice, piłkarze, działacze i stadion. 7 lata 5 miesiąc temu #21174

 • gobus1
 • gobus1 Avatar
 • Wylogowany
 • Fresh Boarder
 • Fresh Boarder
 • Posty: 3
 • Otrzymane podziękowania: 0
Pozytywny głos. Trzeba angażowac się w sprawy wspólne - to zawsze poprawia działanie. Miłośc to odpowiedzialnośc za "życie" swojego klubu - to zobowiązuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lechia - kibice, piłkarze, działacze i stadion. 7 lata 5 miesiąc temu #21183

 • Radiomaryja
 • Radiomaryja Avatar
 • Wylogowany
 • Junior Boarder
 • Junior Boarder
 • Posty: 39
 • Otrzymane podziękowania: 0
Czy to prawda, że tracimy flagi na rzecz lecha?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1