2018/19 IV Liga, grupa: pomorska2018/19 IV Liga, grupa: pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 9 (15.09.2018)
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 48 19
2 bez zmian (2) Grom Nowy Staw 18 42 13 3 2 57 18
3 bez zmian (3) Lechia II Gdańsk 18 36 11 3 4 44 22
4 awans (6) GKS Przodkowo 18 35 11 2 5 40 19
5 spadek (4) Stolem Gniewino 18 34 10 4 4 54 28
6 spadek (5) GOSRiT Luzino 18 34 10 4 4 29 24
7 awans (8) Arka II Gdynia 18 29 8 5 5 55 29
8 spadek (7) Wda Lipusz 18 27 8 3 7 33 35
9 bez zmian (9) Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 32 30
10 awans (11) GKS Kowale 18 24 7 3 8 28 25
11 spadek (10) Jantar Ustka 18 24 7 3 8 31 53
12 bez zmian (12) Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 26 32
13 bez zmian (13) Kaszubia Kościerzyna 18 21 7 0 11 22 41
14 awans (16) Pogoń Lębork 18 16 4 4 10 18 32
15 spadek (14) Bytovia II Bytów 18 14 3 5 10 16 45
16 spadek (15) GKS Kolbudy 18 14 3 5 10 26 43
17 awans (18) Jaguar Gdańsk 18 14 3 5 10 17 34
18 spadek (17) Orkan Rumia 18 13 3 4 11 21 45
19 bez zmian (19) Anioły Garczegorze 18 12 2 6 10 11 34

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 9 24 8 0 1 32 8
2 awans (3) Lechia II Gdańsk 10 23 7 2 1 26 8
3 awans (4) Stolem Gniewino 10 22 7 1 2 31 12
4 awans (5) GOSRiT Luzino 10 22 7 1 2 17 11
5 awans (8) Arka II Gdynia 9 20 6 2 1 35 9
6 spadek (2) Grom Nowy Staw 8 20 6 2 0 27 5
7 spadek (6) GKS Przodkowo 8 19 6 1 1 21 7
8 awans (10) Jantar Ustka 10 19 6 1 3 24 26
9 bez zmian (9) Powiśle Dzierzgoń 9 18 5 3 1 20 7
10 awans (11) GKS Kowale 10 17 5 2 3 22 13
11 spadek (7) Wda Lipusz 9 16 5 1 3 19 17
12 awans (14) Bytovia II Bytów 10 13 3 4 3 12 13
13 awans (15) GKS Kolbudy 10 12 3 3 4 16 21
14 spadek (13) Kaszubia Kościerzyna 10 12 4 0 6 14 26
15 awans (16) Pogoń Lębork 8 11 3 2 3 11 12
16 spadek (12) Gedania Gdańsk 9 10 3 1 5 15 17
17 awans (18) Jaguar Gdańsk 9 10 2 4 3 10 16
18 awans (19) Anioły Garczegorze 10 10 2 4 4 7 11
19 spadek (17) Orkan Rumia 3 0 0 0 3 1 9

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (2) Grom Nowy Staw 10 22 7 1 2 30 13
2 spadek (1) Gryf Słupsk 9 19 6 1 2 16 11
3 awans (6) GKS Przodkowo 10 16 5 1 4 19 12
4 spadek (3) Lechia II Gdańsk 8 13 4 1 3 18 14
5 awans (17) Orkan Rumia 15 13 3 4 8 20 36
6 spadek (5) GOSRiT Luzino 8 12 3 3 2 12 13
7 awans (12) Gedania Gdańsk 9 12 3 3 3 11 15
8 spadek (4) Stolem Gniewino 8 12 3 3 2 23 16
9 spadek (7) Wda Lipusz 9 11 3 2 4 14 18
10 spadek (8) Arka II Gdynia 9 9 2 3 4 20 20
11 awans (13) Kaszubia Kościerzyna 8 9 3 0 5 8 15
12 spadek (11) GKS Kowale 8 7 2 1 5 6 12
13 spadek (9) Powiśle Dzierzgoń 9 7 2 1 6 12 23
14 spadek (10) Jantar Ustka 8 5 1 2 5 7 27
15 awans (16) Pogoń Lębork 10 5 1 2 7 7 20
16 awans (18) Jaguar Gdańsk 9 4 1 1 7 7 18
17 awans (19) Anioły Garczegorze 8 2 0 2 6 4 23
18 spadek (15) GKS Kolbudy 8 2 0 2 6 10 22
19 spadek (14) Bytovia II Bytów 8 1 0 1 7 4 32


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone