2018/19 IV Liga, gr. pomorska2018/19 IV Liga, gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 1 (04.08.2018 - 08.08.2018)
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 21 52 17 1 3 59 19
2 bez zmian (2) Grom Nowy Staw 21 46 14 4 3 63 23
3 bez zmian (3) GKS Przodkowo 21 41 13 2 6 46 23
4 bez zmian (4) Lechia II Gdańsk 21 40 12 4 5 49 25
5 bez zmian (5) Stolem Gniewino 21 38 11 5 5 58 34
6 bez zmian (6) GOSRiT Luzino 20 37 11 4 5 30 26
7 bez zmian (7) Arka II Gdynia 21 36 10 6 5 60 30
8 bez zmian (8) Powiśle Dzierzgoń 21 29 8 5 8 37 35
9 bez zmian (9) Jantar Ustka 21 28 8 4 9 35 58
10 bez zmian (10) Kaszubia Kościerzyna 20 27 9 0 11 27 43
11 bez zmian (11) Wda Lipusz 21 27 8 3 10 37 47
12 bez zmian (12) Gedania Gdańsk 21 26 7 5 9 30 36
13 bez zmian (13) GKS Kowale 20 25 7 4 9 32 30
14 bez zmian (14) Jaguar Gdańsk 21 20 5 5 11 24 41
15 bez zmian (15) Bytovia II Bytów 21 20 5 5 11 24 49
16 bez zmian (16) Pogoń Lębork 21 19 4 7 10 19 33
17 bez zmian (17) Orkan Rumia 21 16 4 4 13 24 49
18 bez zmian (18) GKS Kolbudy 21 15 3 6 12 29 53
19 bez zmian (19) Anioły Garczegorze 21 12 2 6 13 12 41

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 11 30 10 0 1 39 8
2 awans (4) Lechia II Gdańsk 11 26 8 2 1 30 9
3 awans (6) GOSRiT Luzino 11 25 8 1 2 18 11
4 spadek (3) GKS Przodkowo 10 25 8 1 1 26 9
5 awans (7) Arka II Gdynia 11 24 7 3 1 38 9
6 spadek (2) Grom Nowy Staw 10 24 7 3 0 32 8
7 spadek (5) Stolem Gniewino 11 22 7 1 3 31 16
8 bez zmian (8) Powiśle Dzierzgoń 11 21 6 3 2 24 11
9 bez zmian (9) Jantar Ustka 11 20 6 2 3 25 27
10 awans (13) GKS Kowale 10 17 5 2 3 22 13
11 awans (15) Bytovia II Bytów 11 16 4 4 3 14 14
12 spadek (11) Wda Lipusz 10 16 5 1 4 22 21
13 spadek (10) Kaszubia Kościerzyna 11 15 5 0 6 16 27
14 spadek (12) Gedania Gdańsk 11 14 4 2 5 19 20
15 awans (16) Pogoń Lębork 10 13 3 4 3 12 13
16 spadek (14) Jaguar Gdańsk 11 13 3 4 4 13 20
17 awans (18) GKS Kolbudy 11 12 3 3 5 17 26
18 awans (19) Anioły Garczegorze 10 10 2 4 4 7 11
19 spadek (17) Orkan Rumia 6 3 1 0 5 4 13

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 10 22 7 1 2 20 11
2 bez zmian (2) Grom Nowy Staw 11 22 7 1 3 31 15
3 awans (5) Stolem Gniewino 10 16 4 4 2 27 18
4 spadek (3) GKS Przodkowo 11 16 5 1 5 20 14
5 spadek (4) Lechia II Gdańsk 10 14 4 2 4 19 16
6 awans (17) Orkan Rumia 15 13 3 4 8 20 36
7 spadek (6) GOSRiT Luzino 9 12 3 3 3 12 15
8 spadek (7) Arka II Gdynia 10 12 3 3 4 22 21
9 awans (10) Kaszubia Kościerzyna 9 12 4 0 5 11 16
10 awans (12) Gedania Gdańsk 10 12 3 3 4 11 16
11 bez zmian (11) Wda Lipusz 11 11 3 2 6 15 26
12 awans (13) GKS Kowale 10 8 2 2 6 10 17
13 spadek (8) Powiśle Dzierzgoń 10 8 2 2 6 13 24
14 spadek (9) Jantar Ustka 10 8 2 2 6 10 31
15 spadek (14) Jaguar Gdańsk 10 7 2 1 7 11 21
16 bez zmian (16) Pogoń Lębork 11 6 1 3 7 7 20
17 spadek (15) Bytovia II Bytów 10 4 1 1 8 10 35
18 bez zmian (18) GKS Kolbudy 10 3 0 3 7 12 27
19 bez zmian (19) Anioły Garczegorze 11 2 0 2 9 5 30


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone