Tabela(e): 2018/19 IV Liga, gr. pomorska

2018/19 IV Liga, gr. pomorska2018/19 IV Liga, gr. pomorska


Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 21 52 17 1 3 59 19
2 bez zmian (2) Grom Nowy Staw 21 46 14 4 3 63 23
3 bez zmian (3) Stolem Gniewino 22 41 12 5 5 59 34
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 22 41 13 2 7 46 24
5 bez zmian (5) Lechia II Gdańsk 21 40 12 4 5 49 25
6 bez zmian (6) Arka II Gdynia 22 39 11 6 5 64 31
7 bez zmian (7) GOSRiT Luzino 20 37 11 4 5 30 26
8 bez zmian (8) Powiśle Dzierzgoń 22 29 8 5 9 38 39
9 bez zmian (9) Gedania Gdańsk 22 29 8 5 9 32 36
10 bez zmian (10) Jantar Ustka 21 28 8 4 9 35 58
11 bez zmian (11) Kaszubia Kościerzyna 21 27 9 0 12 27 45
12 bez zmian (12) Wda Lipusz 22 27 8 3 11 39 50
13 bez zmian (13) GKS Kowale 20 25 7 4 9 32 30
14 bez zmian (14) Jaguar Gdańsk 21 20 5 5 11 24 41
15 bez zmian (15) Bytovia II Bytów 21 20 5 5 11 24 49
16 bez zmian (16) Pogoń Lębork 21 19 4 7 10 19 33
17 bez zmian (17) GKS Kolbudy 22 18 4 6 12 32 55
18 bez zmian (18) Orkan Rumia 21 16 4 4 13 24 49
19 bez zmian (19) Anioły Garczegorze 21 12 2 6 13 12 41

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 11 30 10 0 1 39 8
2 awans (6) Arka II Gdynia 12 27 8 3 1 42 10
3 awans (5) Lechia II Gdańsk 11 26 8 2 1 30 9
4 spadek (3) Stolem Gniewino 12 25 8 1 3 32 16
5 awans (7) GOSRiT Luzino 11 25 8 1 2 18 11
6 spadek (4) GKS Przodkowo 10 25 8 1 1 26 9
7 spadek (2) Grom Nowy Staw 10 24 7 3 0 32 8
8 bez zmian (8) Powiśle Dzierzgoń 11 21 6 3 2 24 11
9 awans (10) Jantar Ustka 11 20 6 2 3 25 27
10 awans (13) GKS Kowale 10 17 5 2 3 22 13
11 awans (15) Bytovia II Bytów 11 16 4 4 3 14 14
12 bez zmian (12) Wda Lipusz 11 16 5 1 5 24 24
13 spadek (11) Kaszubia Kościerzyna 12 15 5 0 7 16 29
14 spadek (9) Gedania Gdańsk 11 14 4 2 5 19 20
15 awans (16) Pogoń Lębork 10 13 3 4 3 12 13
16 spadek (14) Jaguar Gdańsk 11 13 3 4 4 13 20
17 bez zmian (17) GKS Kolbudy 11 12 3 3 5 17 26
18 awans (19) Anioły Garczegorze 10 10 2 4 4 7 11
19 spadek (18) Orkan Rumia 6 3 1 0 5 4 13

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 10 22 7 1 2 20 11
2 bez zmian (2) Grom Nowy Staw 11 22 7 1 3 31 15
3 bez zmian (3) Stolem Gniewino 10 16 4 4 2 27 18
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 12 16 5 1 6 20 15
5 awans (9) Gedania Gdańsk 11 15 4 3 4 13 16
6 spadek (5) Lechia II Gdańsk 10 14 4 2 4 19 16
7 awans (18) Orkan Rumia 15 13 3 4 8 20 36
8 spadek (7) GOSRiT Luzino 9 12 3 3 3 12 15
9 spadek (6) Arka II Gdynia 10 12 3 3 4 22 21
10 awans (11) Kaszubia Kościerzyna 9 12 4 0 5 11 16
11 awans (12) Wda Lipusz 11 11 3 2 6 15 26
12 awans (13) GKS Kowale 10 8 2 2 6 10 17
13 spadek (8) Powiśle Dzierzgoń 11 8 2 2 7 14 28
14 spadek (10) Jantar Ustka 10 8 2 2 6 10 31
15 spadek (14) Jaguar Gdańsk 10 7 2 1 7 11 21
16 awans (17) GKS Kolbudy 11 6 1 3 7 15 29
17 spadek (16) Pogoń Lębork 11 6 1 3 7 7 20
18 spadek (15) Bytovia II Bytów 10 4 1 1 8 10 35
19 bez zmian (19) Anioły Garczegorze 11 2 0 2 9 5 30



M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone


Jeżeli klikniesz nazwę zespołu, zobaczysz wiele użytecznych ikon, np. terminarz, skład itp. Jeżeli klikniesz w jedną z nich, zobaczysz pełną informację.