Na pomeczowej konferencji prasowej, spotkanie z Zagłębiem Lubin zakończone rezultatem 1:1, skomentował drugi trener Lechii Gdańsk Łukasz Smolarow.

Łukasz Smolarow: Po tym zremisowanym meczu jest niedosyt. Myślę, że szkoda zwłaszcza pierwszej połowy. Te pierwsze 15 minut powinno się zakończyć dla nas bramką i w kontekście pierwszej połowy 0:0 to coś najgorszego, co mogło się stać, a było jeszcze gorzej, czyli bramka stracona po stałym fragmencie gry. Druga rzecz to nasze stałe fragmenty gry, które dziś trochę zawiodły. Bardzo liczyliśmy, że któryś z nich, ćwiczonych i przygotowywanych, przyniesie nam bramkę. W drugiej połowie chcieliśmy podkreślić tempo gry, zaryzykowaliśmy. Były też sytuacje Zagłębia po kontrach, wiedzieliśmy, że to stawiamy wynik tego meczu na szalę, ale jedna bramka nie wystarczyła. Szkoda tych sytuacji, zwłaszcza z pierwszej połowy. Zespół oddał więcej uderzeń niż w ostatnim meczu. Statystyki też pod praktycznie każdym względem są na naszą stronę, także posiadanie piłki, nad którym też pracujemy i staramy się je udoskonalić.

źródło: lechia.pl / własne