Totolotek Bukmacher

Pozostałe Wiadomości

  2018/19 IV Liga, Gr. pomorska - Kolejka 33
  DatumSo, 25. Maj. 2019 Beginn17:00
  Powiśle Dzierzgoń
  Powiśle Dzierzgoń
  -:- Następny mecz Lechia II Gdańsk
  Lechia II Gdańsk
  EKSTRAKLASAIV LIGA
  EKSTRAKLASAIV LIGA

  Multimedia

  Urodziny Lechistów

  Polska Piotr Stokowiec
  Piotr Stokowiec
  Dzisiaj obchodzi 47. urodziny.
  Polska Dariusz Preis
  Dariusz Preis
  Jutro obchodzi 44. urodziny.
  Słowacja Lukáš Haraslín
  Lukáš Haraslín
  Jutro obchodzi 23. urodziny.

  lechia

  Firma DIVERSE powiększyła grono partnerów pierwszej drużyny rugbistów Lechii Gdańsk.

  Ta jedna z najpopularniejszych polskich firm odzieżowych będzie ubierała rugbistów z Gdańska w sprzęt sportowy, a także codzienny.

  Firma Diverse zadba o to, aby rugbiści dobrze wyglądali zarówno jeśli chodzi o typowy ubiór sportowy jak i ten, w których prezentują się na co dzień.  Już o tego sezonu zobaczymy lechistów w koszulkach, bluzach, kurtkach tej firmy.

  Logotyp firmy zobaczymy m.in. na spodenkach meczowych, a także na wszelkich dostępnych miejscach reklamowych, które posiada klub. Biało-zieloni zaprezentują się po raz pierwszy w nowych strojach podczas spotkania z Arką Gdynia na PGE Arena Gdańsk.

  Markę DIVERSE zna każdy, teraz będzie ona wspierała mistrzów Polski, rugbistów Lechii Gdańsk!


  O Diverse

  DIVERSE jest jedną z wiodących firm odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

  O sile marki świadczą chociażby liczne nagrody i wyróżnienia takie jak tytuł CoolBrand Polska, przyznawany marce rozumianej jako obiekt pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną; Diamenty Forbesa w rankingu najbardziej wartościowych firm oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku.

  Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 160 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Bogata oferta obejmuje produkty marki Diverse, CLTN oraz Iridium. Każda z marek dedykowana jest odrębnym i zróżnicowanym wymaganiom naszych klientów.

  Sklepy marki Diverse funkcjonują w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży, gwarantujące efektywne działanie oraz nadające placówce niepowtarzalny charakter.

  Diverse posiada ofertę zlokalizowaną również w najbardziej strategicznych obszarach Europy i sukcesywnie rozwija swoją ofertę o nowe rynki.

  Źródło: lechiarugby.pl