Pozostałe Wiadomości

  2019/20 Ekstraklasa - Kolejka 16
  DatumSo, 23. Lis. 2019 Beginn20:00
  Lechia Gdańsk
  Lechia Gdańsk
  -:- Następny mecz ŁKS Łódź
  ŁKS Łódź
  EKSTRAKLASAIV LIGA
  EKSTRAKLASAIV LIGA

  Multimedia

  Urodziny Lechistów

  Polska Artur Chrzonowski
  Artur Chrzonowski
  Dzisiaj obchodzi 43. urodziny.
  Polska Janusz Pekowski
  Janusz Pekowski
  za 2 dni obchodzi 74. urodziny.
  Polska Michał Stachowiak
  Michał Stachowiak
  za 2 dni obchodzi 47. urodziny.

  lechia

  "Nie ma innej opcji, niż ta, żebyśmy się mieli utrzymać" - powiedział dla oficjalnego serwisu Lechii Gdańsk Wojciech Pawłowski. Zapraszam do zapoznania się z tym co jeszcze miał do powiedzenia piłkarz Biało - Zielonych

  Występ Pawłowskiego należy ocenić pozytywnie. Przy straconych bramkach nie miał za wiele do powiedzenia, a kilkoma udanymi interwencjami uratował zespół Lechii przed utratą kolejnych goli. Po zawodach golkiper Biało-Zielonych przyznał, że jego drużyna przyjechała do Poznania z zamiarem wywiezienia stamtąd punktów. - Staraliśmy się zagrać tutaj o ligowe punkty. Niestety, nie udało się. Najgorsze jednak jest to, że tracimy bramki w samych końcówkach - albo pierwszej połowy, albo pod koniec meczu. Tak samo było z Cracovią. Chyba brakuje nam koncentracji - uważa Pawłowski.

  Tak wyjaśniał utratę obu goli: - Ja robiłem, co mogłem. Przy pierwszej bramce nie zdążyłem nawet zareagować, a przy utracie drugiego gola zobaczyłem piłkę w ostatnim momencie i było już za późno na interwencję - mówi bramkarz Lechii.

  Jak przekonuje, drużyna Biało-Zielonych do końca będzie walczyć o ligowe punkty, niezbędne do zapewnienia sobie utrzymania w lidze. - Nie możemy się załamywać, zostały nam cztery mecze i nie ma innej opcji, niż ta, żebyśmy się mieli utrzymać - powiedział na zakończenie.

  Źródło: własne / lechia.pl