Redakcja Lechia.net w roku 2019 nawiązała współpracę z Rugby Club Lechia Gdańsk oraz Fundacją Wspierania Inicjatyw Społeczno-Sportowych IMPULS.

Dzięki tej współpracy mamy od teraz możliwość zbierania funduszy na naszą działalność dziennikarską.

Wielu z Was nie zdaje sobie zapewne sprawy, że jesteśmy portalem amatorskim i że prowadzenie takiej strony wiąże się ze sporymi kosztami.

Otóż od początku jak funkcjonujemy, czyli od 2003 roku działamy, wykorzystując do pracy prywatny sprzęt foto/wideo, laptopy, aparaty itp. Co prawda, czasem znajdziemy jakiegoś reklamodawcę, ale niestety w naszej specyficznej branży nie jest to łatwy temat.

A koszta nie są małe. Sama strona, jej utrzymanie, wsparcie techniczne to kilka tysięcy rocznie, a przecież działalność dziennikarska, którą staramy się prowadzić jak najlepiej, to też duże koszta.

Warto podkreślić czego wiele osób nie wie, nie jesteśmy dotowani przez Klub. Całkowity koszt prowadzonej przez nas działalności ponosimy sami.

Niestety wiele razy, właśnie ze względu na koszta, zmuszeni byliśmy zrezygnować z wyjazdu na mecz Lechii - co niestety bardzo nas boli, gdyż profesjonalnie podchodzimy do naszej pracy i chcemy prezentować Wam jak najwięcej informacji i materiałów o Lechii Gdańsk. Każdy, kto choć raz był na wyjeździe wie, o czym mówimy.

W związku z tym, zwracamy się do wszystkich osób, które doceniają naszą pracę, o wsparcie naszej działalności i przekazanie 1% waszego podatku na konto fundacji IMPULS, koniecznie z dopiskiem "Lechia.net".

Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty, które ułatwią funkcjonowanie naszego (mamy nadzieję także Waszego) portalu.

Przekaż swój 1% na wsparcie działalności portalu Lechia.net

w formularzu PIT wpisz numer KRS: 0000516447
w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora