Rezultaty kolejki - Kolejka 12 (20.04.2024) |
sobota, 20.04.2024 - 12. Kolejka | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Victoria Niemcz (k) | Victoria Sianów (k) | _ - _ | |||
11:00 | LFA Szczecin (k) | GOSRiT Luzino (k) | _ - _ | |||
11:00 | Potok Pszczółki (k) | Medyk III Konin (k) | _ - _ | |||
11:00 | Słupczanka Słupca (k) | Lechia Gdańsk (k) | _ - _ | |||
11:00 | Chemik Bydgoszcz (k) | Juventus Women Toruń | _ - _ |
Tabela(e) |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | LFA Szczecin (k) | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 55 | 5 | ||
2 | (2) | Słupczanka Słupca (k) | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 31 | 5 | ||
3 | (3) | Victoria Niemcz (k) | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 32 | 15 | ||
4 | (4) | Chemik Bydgoszcz (k) | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 28 | 20 | ||
5 | (5) | GOSRiT Luzino (k) | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 24 | 20 | ||
6 | (6) | Juventus Women Toruń | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 26 | 21 | ||
7 | (7) | Lechia Gdańsk (k) | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 24 | 43 | ||
8 | (8) | Medyk III Konin (k) | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 20 | 41 | ||
9 | (9) | Victoria Sianów (k) | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 9 | 46 | ||
10 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 14 | 47 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | LFA Szczecin (k) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 30 | 3 | ||
2 | (2) | Słupczanka Słupca (k) | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 20 | 0 | ||
3 | (3) | Victoria Niemcz (k) | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 11 | 7 | ||
4 | (6) | Juventus Women Toruń | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 19 | 10 | ||
5 | (4) | Chemik Bydgoszcz (k) | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10 | 9 | ||
6 | (8) | Medyk III Konin (k) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 17 | 15 | ||
7 | (9) | Victoria Sianów (k) | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 21 | ||
8 | (7) | Lechia Gdańsk (k) | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 11 | 24 | ||
9 | (5) | GOSRiT Luzino (k) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 11 | 13 | ||
10 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 21 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | LFA Szczecin (k) | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 25 | 2 | ||
2 | (3) | Victoria Niemcz (k) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 21 | 8 | ||
3 | (4) | Chemik Bydgoszcz (k) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 18 | 11 | ||
4 | (2) | Słupczanka Słupca (k) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | ||
5 | (5) | GOSRiT Luzino (k) | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 13 | 7 | ||
6 | (7) | Lechia Gdańsk (k) | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 13 | 19 | ||
7 | (6) | Juventus Women Toruń | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | ||
8 | (8) | Medyk III Konin (k) | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 26 | ||
9 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 10 | 26 | ||
10 | (9) | Victoria Sianów (k) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 25 |
Kwalifikacje LM | Liga Europejska | Spadek do I Ligi |
M = Rozegrane | Pkt = Punkty | Zw = Zwy. | R = Remisy | P = Przegr. | Br = Br. zdobyte | Br = Br. stracone |
« Start Poprz. kolejka 09 10 11 12 13 14 15 Następna kolejka Koniec »
|