Rezultaty kolejki - Kolejka 9 (21.10.2023) |
sobota, 21.10.2023 - 9. Kolejka | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Potok Pszczółki (k) | LFA Szczecin (k) | 0 - 8 | |||
14:00 | Juventus Women Toruń | Medyk III Konin (k) | 2 - 3 | |||
niedziela, 22.10.2023 - 9. Kolejka | ||||||
11:00 | Lechia Gdańsk (k) | Victoria Niemcz (k) | 1 - 6 | |||
14:00 | Chemik Bydgoszcz (k) | GOSRiT Luzino (k) | 2 - 1 | |||
15:00 | Słupczanka Słupca (k) | Victoria Sianów (k) | 11 - 0 |
Tabela(e) |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Słupczanka Słupca (k) | 17 | 46 | 15 | 1 | 1 | 57 | 9 | ||
2 | (2) | LFA Szczecin (k) | 17 | 44 | 14 | 2 | 1 | 86 | 8 | ||
3 | (3) | Victoria Niemcz (k) | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 71 | 29 | ||
4 | (4) | Chemik Bydgoszcz (k) | 17 | 34 | 11 | 1 | 5 | 52 | 35 | ||
5 | (5) | GOSRiT Luzino (k) | 17 | 24 | 8 | 0 | 9 | 38 | 43 | ||
6 | (6) | Juventus Women Toruń | 17 | 19 | 6 | 1 | 10 | 42 | 39 | ||
7 | (7) | Lechia Gdańsk (k) | 17 | 16 | 5 | 1 | 11 | 40 | 73 | ||
8 | (8) | Medyk III Konin (k) | 17 | 12 | 4 | 0 | 13 | 28 | 79 | ||
9 | (9) | Victoria Sianów (k) | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 13 | 66 | ||
10 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 17 | 9 | 3 | 0 | 14 | 31 | 77 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Słupczanka Słupca (k) | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 36 | 2 | ||
2 | (2) | LFA Szczecin (k) | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 51 | 4 | ||
3 | (4) | Chemik Bydgoszcz (k) | 9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 28 | 14 | ||
4 | (3) | Victoria Niemcz (k) | 8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 32 | 11 | ||
5 | (5) | GOSRiT Luzino (k) | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 21 | 16 | ||
6 | (6) | Juventus Women Toruń | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 23 | 25 | ||
7 | (9) | Victoria Sianów (k) | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 23 | ||
8 | (7) | Lechia Gdańsk (k) | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 22 | 37 | ||
9 | (8) | Medyk III Konin (k) | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 19 | 29 | ||
10 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 16 | 41 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (2) | LFA Szczecin (k) | 9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 35 | 4 | ||
2 | (1) | Słupczanka Słupca (k) | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 21 | 7 | ||
3 | (3) | Victoria Niemcz (k) | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 39 | 18 | ||
4 | (4) | Chemik Bydgoszcz (k) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 24 | 21 | ||
5 | (5) | GOSRiT Luzino (k) | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 17 | 27 | ||
6 | (6) | Juventus Women Toruń | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 19 | 14 | ||
7 | (7) | Lechia Gdańsk (k) | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 18 | 36 | ||
8 | (8) | Medyk III Konin (k) | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 9 | 50 | ||
9 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 15 | 36 | ||
10 | (9) | Victoria Sianów (k) | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 | 43 |
Awans do II Ligi | Spadek do IV Ligi |
M = Rozegrane | Pkt = Punkty | Zw = Zwy. | R = Remisy | P = Przegr. | Br = Br. zdobyte | Br = Br. stracone |
« Start Poprz. kolejka 06 07 08 09 10 11 12 Następna kolejka Koniec »
|